poniedziałek, 29 kwietnia, 2024

Przygotowania do wyjazdu do Grecji

W dniach 20 – 22 września br. w miejscowości Patra w Grecji, odbyło się spotkanie nauczycieli z Grecji, Francji oraz Polski, organizatorów wyjazdu młodzieży w ramach programu ERASMUS+ realizującego projekt Take Action For The Earth. Naszą szkołę reprezentował pan Grzegorz Słowik. Na spotkaniu ustalany był harmonogram pobytu, w tym szczegóły organizacji transportu, zakwaterowania oraz atrakcji dla uczniów. Gospodarze spotkania przygotowali dwie prezentacje, pierwszą przybliżającą historię i osiągnięcia szkoły oraz jej współpracę z pobliskim uniwersytetem, drugą – przedstawiającą grecki system kształcenia młodzieży na wszystkich poziomach. Nauczyciele zaproszeni zostali również do uczestnictwa w kilku lekcjach (matematyki, języka angielskiego, języka francuskiego i informatyki).

Grzegorz Słowik

grzegorz.slowik@goszczynski.nowotarski.edu.pl